Meilt saab tellida haljastusprojekte või haljastusalase konsultatsiooni ning haljastuse rajamist.

Leiame, et haljastus peaks olema atraktiivne kõigil aastaaegadel, millest haljastusplaanide koostamisel ka lähtume. Aia kujundamine sisaldab endas palju erinevaid etappe ja tegevusi. Aia muudavad huvitavamaks väikevormid, kivist teeradade ja platside ehitamine, veesilmad, puhkenurgad koos välikaminatega ja aiavalgustus, mis koos õigesti valitud taimedega moodustavad harmoonilise terviku muutes aia omanäoliseks. Meie sooviks on pakkuda tellijale võimalikult parimad lahendused haljasala vormimisel just selliselt, et kliendi soovid ja vajadused oleksid täidetud ning samas saaksid maksimaalselt kasutatud krundi võimalused aia kujundamisel. Mõistlik oleks alustada aiaplaani koostajaga koostööd juba sügisel, sest kevadel on tavaliselt tööd juba palju. Talve jooksul saab plaanid paika panna ja kevadel võib alustada hoogsalt rajamistöödega. Kasutame töövahendina 3D arvutiprogrammi, mis võimaldab kliendil oma soovitud tulevast aeda virtuaalses keskkonnas ja kolmemõõtmelisena näha.

OÜ Eldola pakub haljastusteenuseid:

*Haljasalade projekteerimine
*Haljastusalane konsultatsioon
*Drenaaži rajamine
*Pindade planeerimine
*Muruplatside rajamine (külv, siirdemuru)
*Taimede istutamine
*Aiapiirde ehitus
*Kivist teeradade ja platside ehitamine
*Äärekivide paigaldus
*Aiavalgustus
*Veesilmad
*Puhkenurgad
*Välikaminad
*Puude langetamine

Hooldus

Olemasolevate aedade hooldustöödest pakume muruniitmist ja hooldust, puude ja põõsaste hoolduslõikust, hekkide pügamist, lehtede riisumist, lume koristust ning teede liivatamist. Talveks tuleks lehed murult ära riisuda, sest nende all tunnevad ennast mugavalt haigustekitavad seened. Muru tuleks jätta talveks 4-6 cm kõrguseks. Vajadusel katame kinni külmakartlikud taimed. Kevadel saame välja vahetada talvel kahjustunud taimed, puhastada teekivid samblast ja umbrohust jne. Kõikide hooldustööde kohta saame teha ka hoolduslepingu ja siis ei pea Teie enam oma aia heaolu eest muretsema vaid seda teeme meie.

*Muru niitmine ja hooldus
*Puude ja põõsaste hoolduslõikus
*Hekkide pügamine
*Lehtede riisumine
*Lumekoristus ja teede liivatamine

*Kasutame töövahendina 3D arvutiprogrammi, mis võimaldab kliendil oma soovitud tulevast aeda virtuaalses keskkonnas ja kolmemõõtmelisena näha.

© Copyright - Eldola OÜ | Peterburi tee 81, 13626 Tallinn | Telefon 372 6351 053